top of page

Nejčastější otázky

FAQ: FAQ
 • Je nutné se při první návštěvě objednat na úvodní konzultaci, nebo se mohu rovnou objednat na nějakou terapii?
  Při první návštěvě je nutné vždy využít Úvodní konzultaci, na které bude Váš mazlíček vyšetřen a bude mu navrhnut rehabilitační plán. V případě Vašeho souhlasu s plánem může být v rámci Úvodní konzultace provedena první terapie. ​ Odpověď je tedy ANO.
 • Je dobré využít dlouhou terapii, nebo mi stačí krátká terapie?
  Při využití dlouhé terapie dostane Váš mazlíček více péče, bude mít více času terapii vstřebat a navíc ušetříte. Dlouhá terapie je také vhodná jako první terapie, zvláště při pooperační či poúrazové péči. Odpověď je tedy ANO. Délka terapie vám vždy bude doporučena při úvodní konzultaci.
 • Můžu / Musím být přítomen během probíhající terapie u svého mazlíčka?
  Při hydroterapii nám Vaše přítomnost velice pomůže k motivaci Vašeho mazlíčka ke cvičení. Nic méně, Vaše přítomnost není vyžadována u jakékoliv terapie.
 • Máme něco našemu mazlíčkovi sbalit s sebou na terapii?
  Doporučujeme mazlíčkovi sbalit jeho oblíbené pamlsky (zvlášť, pokud je alergik) pro lepší motivaci. Ručníky a rehabilitační pomůcky máme k dispozici. V případě, že zapomenete je možné pamlsky u nás zakoupit.
 • S jakými domácími mazlíčky k Vám můžeme zavítat?
  Terapie u nás v rehabilitačním centru provádíme u psů a koček. Laserovou terapii a termodiagnostiku lze po domluvě, pomocí kontaktního formuláře nebo telefonu, provádět i u jiných zvířat (např. u koní).

Máte-li jakékoli dotazy, obavy nebo připomínky, neváhejte se na nás obrátit.

bottom of page